

Керамічна плитка Плитка 20x20 Liquida Porthole Nat Ret - Fio.Liquida - CLQ20P1 з колекції Fio.Liquida Fioranese виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 Liquida Porthole Nat Ret - Fio.Liquida - CLQ20P1 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone Warm Gray 10. |
Плитка 20x20 Liquida Porthole Nat Ret - Fio.Liquida - CLQ20P1 з колекції Fio.Liquida Fioranese може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 Ліквідєй Порзол Нет Рет Фє.ліквідєй CLQ20P1 з колекції Фє.ліквідєй Фєрейнез", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 Лікьуіда Портхоле Нат Рет Фіо.лікьуіда CLQ20P1 з колекції Фіо.лікьуіда Фіоранесе". Виробник цієї плитки Fioranese може бути помилково написаний як Fioranese, Fioranes, Фєрейнез, Фіоранесе і навіть як Ашщкфтуіу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 22.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Fioranese |
| Серія | Fio.Liquida |
| Колекція | Fio.Liquida Fioranese |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 1,08м.кв. (27 шт) |
| Штук в упаковці | 27 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | CLQ20P1 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий коричнево-сірий |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(0,0,59) HEX: #969696 RGB: 150, 150, 150 | RAL Design: 000 60 00 Ash Grey (Попільно-Сірий)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(20,21,82) HEX: #d1b4a5 RGB: 209, 180, 165 | RAL Design: 050 70 10 Bamboo Beige (Бежовий Бамбук)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 5225 5225 | |
| hsv(240,10,59) HEX: #878796 RGB: 135, 135, 150 | RAL Design: 290 60 10 Lavender Blossom Grey (Сірий Квітка Лаванди)RAL Classic: 4012 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-ОжиновийPantone: 535 535 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 20x20 Liquida Porthole Nat Ret - Fio.Liquida - CLQ20P1 з колекції Fio.Liquida Fioranese