Плитка 20x20 Le Riggiole Pompei Bianco - Verde - Le Riggiole - 144509 з колекції Le Riggiole 14 Ora Italiana



Керамічна плитка Плитка 20x20 Le Riggiole Pompei Bianco - Verde - Le Riggiole - 144509 з колекції Le Riggiole 14 Ora Italiana виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 Le Riggiole Pompei Bianco - Verde - Le Riggiole - 144509 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7047 Телеґрей 4 Pantone 2707. |
Плитка 20x20 Le Riggiole Pompei Bianco - Verde - Le Riggiole - 144509 з колекції Le Riggiole 14 Ora Italiana може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 Л Ріггєл Пампі Біанко Вард Л Ріггєл 144509 з колекції Л Ріггєл 14 Орєй Ітоліанєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 Ле Ріггіоле Помпеі Біанко Верде Ле Ріггіоле 144509 з колекції Ле Ріггіоле 14 Ора Італіана". Виробник цієї плитки 14 Ora Italiana може бути помилково написаний як 14oraitaliana, 14 Ora Italian, 14 Орєй Ітоліанєй, 14 Ора Італіана і навіть як 14 Щкф Шефдшфтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 9 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | 14 Ora Italiana |
| Серія | Le Riggiole |
| Колекція | Le Riggiole 14 Ora Italiana |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,4 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0,4м.кв. (10 шт) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | V |
| Артикул виробника | 144509 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(120,10,59) HEX: #879687 RGB: 135, 150, 135 | RAL Design: 150 60 10 Pointed Cabbage Green (Зелена Гострокінцева Капуста)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,9,65) HEX: #97a697 RGB: 151, 166, 151 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(120,8,71) HEX: #a7b5a7 RGB: 167, 181, 167 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(80,33,53) HEX: #78875b RGB: 120, 135, 91 | RAL Design: 120 50 20 Parrot Green (Зелений Папуга)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 5625 5625 | |
| hsv(80,38,47) HEX: #69784a RGB: 105, 120, 74 | RAL Design: 120 50 30 Quartz Green (Зелений Кварц)RAL Classic: 6013 Тростниково-зеленийPantone: 5615 5615 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка 20x20 Le Riggiole Pompei Bianco - Verde - Le Riggiole - 144509 з колекції Le Riggiole 14 Ora Italiana