

Керамічна плитка Плитка 20x20 Iridemaio Turchese Giovanni De Maio Iridemaio з колекції Iridemaio Giovanni De Maio виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 Iridemaio Turchese Giovanni De Maio Iridemaio найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 5017 Транспортний синій Pantone 300. |
Плитка 20x20 Iridemaio Turchese Giovanni De Maio Iridemaio з колекції Iridemaio Giovanni De Maio може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 Ерідемейо Тєрчез Гєвенні Д Мейо Ерідемейо з колекції Ерідемейо Гєвенні Д Мейо", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 Ірідемаіо Турчесе Гіованні Де Маіо Ірідемаіо з колекції Ірідемаіо Гіованні Де Маіо". Виробник цієї плитки Giovanni De Maio може бути помилково написаний як Giovannidemaio, Giovanni De Mai, Гєвенні Д Мейо, Гіованні Де Маіо і навіть як Пшщмфттш Ву Ьфшщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Giovanni De Maio |
| Серія | Iridemaio |
| Колекція | Iridemaio Giovanni De Maio |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1м.кв.(25шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | світло-блакитний |
| hsv(204,91,65) HEX: #0f69a6 RGB: 15, 105, 166 | RAL Design: 260 40 45 Led Blue (Синій Світлодіод)RAL Classic: 5017 Транспортний синійPantone: 300 300 | |
| hsv(204,100,59) HEX: #005a96 RGB: 0, 90, 150 | RAL Design: 270 40 40 Magic Blue (Чарівний Синій)RAL Classic: 5017 Транспортний синійPantone: 2945 2945 | |
| hsv(207,100,53) HEX: #004a87 RGB: 0, 74, 135 | RAL Design: 270 30 40 Prince Blue (Синій Принц)RAL Classic: 5017 Транспортний синійPantone: 2945 2945 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 20x20 Iridemaio Turchese Giovanni De Maio Iridemaio з колекції Iridemaio Giovanni De Maio