

Керамічна плитка Плитка 20x20 Ig Azzurro - Grip R11 C (A+B+C) з колекції Grip R11 C (A+B+C) Vogue виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 Ig Azzurro - Grip R11 C (A+B+C) найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7001 Сріблясто-сірий Pantone 2717. |
Плитка 20x20 Ig Azzurro - Grip R11 C (A+B+C) з колекції Grip R11 C (A+B+C) Vogue може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 Іг Еззєрро Гріп R11 К (е++к) з колекції Гріп R11 К (е++к) Вог", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 Іг Аззурро Гріп R11 С (а+б+с) з колекції Гріп R11 С (а+б+с) Вогуе". Виробник цієї плитки Vogue може бути помилково написаний як Vogue, Vogu, Вог, Вогуе і навіть як Мщпгу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 20 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Vogue |
| Серія | Grip R11 C (A+B+C) |
| Колекція | Grip R11 C (A+B+C) Vogue |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,4 |
| Товщина | 7 мм |
| Пакувальна норма | 1,4м.кв. (35 шт) |
| Штук в упаковці | 35 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | IV |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| hsv(210,14,82) HEX: #b4c2d1 RGB: 180, 194, 209 | RAL Design: 260 80 10 Powder Soft Blue (Блакитна Пудра)RAL Classic: 7001 Сріблясто-сірийPantone: 2717 2717 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 20x20 Ig Azzurro - Grip R11 C (A+B+C) з колекції Grip R11 C (A+B+C) Vogue