Плитка 20x20 Ghirigori Benincasa - Lineamenti Vietrese з колекції Lineamenti Vietrese Giovanni De Maio



Керамічна плитка Плитка 20x20 Ghirigori Benincasa - Lineamenti Vietrese з колекції Lineamenti Vietrese Giovanni De Maio виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 Ghirigori Benincasa - Lineamenti Vietrese найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плитка 20x20 Ghirigori Benincasa - Lineamenti Vietrese з колекції Lineamenti Vietrese Giovanni De Maio може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 Гхєрігорі Бенінкезєй Лінеейменті Ва'єтрез з колекції Лінеейменті Ва'єтрез Гєвенні Д Мейо", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 Гхірігорі Бенінкаса Лінеаменті Віетресе з колекції Лінеаменті Віетресе Гіованні Де Маіо". Виробник цієї плитки Giovanni De Maio може бути помилково написаний як Giovannidemaio, Giovanni De Mai, Гєвенні Д Мейо, Гіованні Де Маіо і навіть як Пшщмфттш Ву Ьфшщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 16 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Giovanni De Maio |
| Серія | Lineamenti Vietrese |
| Колекція | Lineamenti Vietrese Giovanni De Maio |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (25 шт) |
| Штук в упаковці | 25 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,40,59) HEX: #96785a RGB: 150, 120, 90 | RAL Design: 070 50 20 Ash Gold (Золотий Попіл)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 7531 7531 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 20x20 Ghirigori Benincasa - Lineamenti Vietrese з колекції Lineamenti Vietrese Giovanni De Maio