Плитка 20x20 00I2000 Sevilla White Elios Ceramica Sevilla з колекції Sevilla Elios Ceramica
Elios Ceramica

Керамічна плитка Плитка 20x20 00I2000 Sevilla White Elios Ceramica Sevilla з колекції Sevilla Elios Ceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x20 00I2000 Sevilla White Elios Ceramica Sevilla найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірий Pantone 5295. |
Плитка 20x20 00I2000 Sevilla White Elios Ceramica Sevilla з колекції Sevilla Elios Ceramica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x20 00I2000 Севілєй Віт Ілєс Саремікєй Севілєй з колекції Севілєй Ілєс Саремікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x20 00I2000 Севілла Вхіте Еліос Кераміка Севілла з колекції Севілла Еліос Кераміка". Виробник цієї плитки Elios Ceramica може бути помилково написаний як Eliosceramica, Elios Ceramic, Ілєс Саремікєй, Еліос Кераміка і навіть як Удшщі Сукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 23.75 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Elios Ceramica |
| Серія | Sevilla |
| Колекція | Sevilla Elios Ceramica |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1.4 |
| Товщина | 8.5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1.4м.кв.(35шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 00I2000 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| hsv(0,7,82) HEX: #d1c2c2 RGB: 209, 194, 194 | RAL Design: 020 80 05 Aurora Grey (Сіра Аврора)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















4 reviews for Плитка 20x20 00I2000 Sevilla White Elios Ceramica Sevilla з колекції Sevilla Elios Ceramica