Плитка 20x120 Timewood Honey - Timewood - CSATWHOY20 з колекції Timewood Sant Agostino
Sant Agostino

Керамічна плитка Плитка 20x120 Timewood Honey - Timewood - CSATWHOY20 з колекції Timewood Sant Agostino виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x120 Timewood Honey - Timewood - CSATWHOY20 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 427. |
Плитка 20x120 Timewood Honey - Timewood - CSATWHOY20 з колекції Timewood Sant Agostino може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x120 Тімууд Ханей Тімууд CSATWHOY20 з колекції Тімууд Сент Егостіно", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x120 Тімевуд Хонеі Тімевуд CSATWHOY20 з колекції Тімевуд Сант Агостіно". Виробник цієї плитки Sant Agostino може бути помилково написаний як Santagostino, Sant Agostin, Сент Егостіно, Сант Агостіно і навіть як Іфте Фпщіештщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 120 см |
| Вага | 31.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Sant Agostino |
| Серія | Timewood |
| Колекція | Timewood Sant Agostino |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,44 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,44м.кв. (6 шт) |
| Штук в упаковці | 6 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| PEI | V |
| Артикул виробника | CSATWHOY20 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 | |
| hsv(30,27,88) HEX: #e0c2a4 RGB: 224, 194, 164 | RAL Design: 070 80 20 Buttercup Yellow (Жовтий Лютик)RAL Classic: 1014 Слонова кісткаPantone: 434 434 | |
| hsv(30,29,82) HEX: #d1b394 RGB: 209, 179, 148 | RAL Design: 070 70 20 Light Ash Brown (Світло-Коричневий Ясен)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 4665 4665 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка 20x120 Timewood Honey - Timewood - CSATWHOY20 з колекції Timewood Sant Agostino