Плитка 20x120 Cottage Tendina Honey - Cottage - J88139 з колекції Cottage Rondine
Знято з виробництва


Керамічна плитка Плитка 20x120 Cottage Tendina Honey - Cottage - J88139 з колекції Cottage Rondine виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x120 Cottage Tendina Honey - Cottage - J88139 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1011 Коричнево-бежевий Pantone 7536. |
Плитка 20x120 Cottage Tendina Honey - Cottage - J88139 з колекції Cottage Rondine може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x120 Коттейдж Тенінєй Ханей Коттейдж J88139 з колекції Коттейдж Ранін", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x120 Коттаге Тендіна Хонеі Коттаге J88139 з колекції Коттаге Рондіне". Виробник цієї плитки Rondine може бути помилково написаний як Rondine, Rondin, Ранін, Рондіне і навіть як Кщтвшту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 120 см |
| Вага | 21.3 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Rondine |
| Серія | Cottage |
| Колекція | Cottage Rondine |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,96 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 0,96м.кв. (4 шт) |
| Штук в упаковці | 4 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | J88139 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(36,42,71) HEX: #b59769 RGB: 181, 151, 105 | RAL Design: 080 70 30 Mustard Seed Beige (Бежове Гірчичне Зерно)RAL Classic: 1011 Коричнево-бежевийPantone: 7536 7536 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 20x120 Cottage Tendina Honey - Cottage - J88139 з колекції Cottage Rondine