

Керамічна плитка Плитка 20x120 0149709 granata 14 Ora Italiana Maya з колекції Maya 14 Ora Italiana виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20x120 0149709 granata 14 Ora Italiana Maya найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 7518. |
Плитка 20x120 0149709 granata 14 Ora Italiana Maya з колекції Maya 14 Ora Italiana може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20x120 0149709 гренетєй 14 Орєй Ітоліанєй Мейєй з колекції Мейєй 14 Орєй Ітоліанєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 20x120 0149709 граната 14 Ора Італіана Маюа з колекції Маюа 14 Ора Італіана". Виробник цієї плитки 14 Ora Italiana може бути помилково написаний як 14oraitaliana, 14 Ora Italian, 14 Орєй Ітоліанєй, 14 Ора Італіана і навіть як 14 Щкф Шефдшфтф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 20 × 120 см |
| Вага | 22 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | 14 Ora Italiana |
| Серія | Maya |
| Колекція | Maya 14 Ora Italiana |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.96 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.96м.кв.(4шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 149709 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,38,47) HEX: #78594a RGB: 120, 89, 74 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(30,20,59) HEX: #968778 RGB: 150, 135, 120 | RAL Design: 070 60 10 Light Mahogany (Світле Червоне Дерево)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 8 Cool Gray 8 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 | |
| hsv(30,18,65) HEX: #a69788 RGB: 166, 151, 136 | RAL Design: 075 60 10 Putty Yellow (Жовтий Цемент)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 7 Cool Gray 7 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63























5 reviews for Плитка 20x120 0149709 granata 14 Ora Italiana Maya з колекції Maya 14 Ora Italiana