

Керамічна плитка Плитка 20*20 Contrasti Tappeto 10 R7Hp Contrasti Ragno з колекції Contrasti Ragno виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 20*20 Contrasti Tappeto 10 R7Hp Contrasti Ragno найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 20см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7010 Брезентово-сірий Pantone 625. |
Плитка 20*20 Contrasti Tappeto 10 R7Hp Contrasti Ragno з колекції Contrasti Ragno може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 20*20 Кантресті Теппето 10 R7Hp Кантресті Регно з колекції Кантресті Регно", на неправильно прочитаном як "Плитка 20*20 Контрасті Таппето 10 R7Hp Контрасті Рагно з колекції Контрасті Рагно". Виробник цієї плитки Ragno може бути помилково написаний як Ragno, Ragn, Регно, Рагно і навіть як Кфптщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 20 см |
| Вага | 23.146 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Ragno |
| Колекція | Contrasti Ragno |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | PEI III |
| Ректифікація краю | Ні |
| Морозостійкість | так |
| Пофарбований черепок | Ні |
| hsv(120,11,53) HEX: #788778 RGB: 120, 135, 120 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 625 625 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(120,10,59) HEX: #879687 RGB: 135, 150, 135 | RAL Design: 150 60 10 Pointed Cabbage Green (Зелена Гострокінцева Капуста)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5503 5503 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 20*20 Contrasti Tappeto 10 R7Hp Contrasti Ragno з колекції Contrasti Ragno