

Керамічна плитка Плитка 19,8x22,8 Keiki-Keiki з колекції Keiki Bestile виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 19,8x22,8 Keiki-Keiki найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 19.8см і довжина плитки дорівнює 22.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плитка 19,8x22,8 Keiki-Keiki з колекції Keiki Bestile може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 19,8x22,8 Кейкі Кейкі з колекції Кейкі Бестіл", на неправильно прочитаном як "Плитка 19,8x22,8 Кеікі Кеікі з колекції Кеікі Бестіле". Виробник цієї плитки Bestile може бути помилково написаний як Bestile, Bestil, Бестіл, Бестіле і навіть як Иуіешду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестикутник |
| Розмір | 19.8 × 22.8 см |
| Вага | 18.65 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Bestile |
| Серія | Keiki |
| Колекція | Keiki Bestile |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,56 |
| Товщина | 15 мм |
| Пакувальна норма | 0,56м.кв. (16 шт) |
| Штук в упаковці | 16 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Вид | Плитка |
| Колір | білий коричнево-сірий |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(24,45,65) HEX: #a6795b RGB: 166, 121, 91 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(24,50,59) HEX: #96694b RGB: 150, 105, 75 | RAL Design: 060 50 30 Mustard Brown (Коричнева Гірчиця)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 4715 4715 | |
| hsv(24,42,71) HEX: #b58769 RGB: 181, 135, 105 | RAL Design: 060 60 30 Cognac Brown (Коричневий Коньяк)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4725 4725 | |
| hsv(24,56,53) HEX: #875a3b RGB: 135, 90, 59 | RAL Design: 050 40 30 Curry Brown (Коричневий Каррі)RAL Classic: 8007 Олень коричневийPantone: 875 875 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










3 reviews for Плитка 19,8x22,8 Keiki-Keiki з колекції Keiki Bestile