Плитка 19.8x22.8 015.292.0543.01955 Mayfair Vert Pamesa Jubilee Mayfair з колекції Jubilee Mayfair Pamesa



Керамічна плитка Плитка 19.8x22.8 015.292.0543.01955 Mayfair Vert Pamesa Jubilee Mayfair з колекції Jubilee Mayfair Pamesa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 19.8x22.8 015.292.0543.01955 Mayfair Vert Pamesa Jubilee Mayfair найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 19.8см і довжина плитки дорівнює 22.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6033 М'ятно-бірюзовий Pantone 7477. |
Плитка 19.8x22.8 015.292.0543.01955 Mayfair Vert Pamesa Jubilee Mayfair з колекції Jubilee Mayfair Pamesa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 19.8x22.8 015.292.0543.01955 Мейфейр Варт Пеймезєй Дж'юбілі Мейфейр з колекції Дж'юбілі Мейфейр Пеймезєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 19.8x22.8 015.292.0543.01955 Маюфаір Верт Памеса Джубілее Маюфаір з колекції Джубілее Маюфаір Памеса". Виробник цієї плитки Pamesa може бути помилково написаний як Pamesa, Pames, Пеймезєй, Памеса і навіть як Зфьуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестигранник |
| Розмір | 19.8 × 22.8 см |
| Вага | 18 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pamesa |
| Серія | Jubilee Mayfair |
| Колекція | Jubilee Mayfair Pamesa |
| У палеті м.кв. | 40.32 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.84 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.84м.кв.(24шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | II |
| Артикул виробника | 015.292.0543.01955 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | світло-сірий |
| hsv(180,50,35) HEX: #2d5959 RGB: 45, 89, 89 | RAL Design: 200 30 15 Hornblende Green (Зелений Амфібол)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7477 7477 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(180,43,41) HEX: #3c6969 RGB: 60, 105, 105 | RAL Design: 200 40 15 Pyrite Green (Зелений Залізний Колчедан)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7477 7477 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 19.8x22.8 015.292.0543.01955 Mayfair Vert Pamesa Jubilee Mayfair з колекції Jubilee Mayfair Pamesa