Плитка 19.5x119.2 D021243R Galaxy Antracite Ret Opera Galaxy з колекції Galaxy Opera
Opera

Керамічна плитка Плитка 19.5x119.2 D021243R Galaxy Antracite Ret Opera Galaxy з колекції Galaxy Opera виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 19.5x119.2 D021243R Galaxy Antracite Ret Opera Galaxy найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 19.5см і довжина плитки дорівнює 119.2см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка 19.5x119.2 D021243R Galaxy Antracite Ret Opera Galaxy з колекції Galaxy Opera може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 19.5x119.2 D021243R Голексі Ентресіт Рет Опарєй Голексі з колекції Голексі Опарєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 19.5x119.2 D021243R Галаксі Антрасіте Рет Опера Галаксі з колекції Галаксі Опера". Виробник цієї плитки Opera може бути помилково написаний як Opera, Oper, Опарєй, Опера і навіть як Щзукф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 19.5 × 119.2 см |
| Вага | 18.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Opera |
| Серія | Galaxy |
| Колекція | Galaxy Opera |
| У палеті м.кв. | 36.8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.92 |
| Товщина | 9.5 мм |
| Пакувальна норма | 0.92м.кв.(4шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | D021243R |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(240,20,29) HEX: #3b3b4a RGB: 59, 59, 74 | RAL Design: 290 30 10 Flintstone Blue (Синій Кремінь)RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone: 533 533 | |
| hsv(0,0,35) HEX: #595959 RGB: 89, 89, 89 | RAL Design: 000 40 00 Dark Grey (Темно-Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







3 reviews for Плитка 19.5x119.2 D021243R Galaxy Antracite Ret Opera Galaxy з колекції Galaxy Opera