

Керамічна плитка Плитка 19,5*120 Sajonia Fresno Sajonia Grespania з колекції Sajonia Grespania виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 19,5*120 Sajonia Fresno Sajonia Grespania найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 20см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Плитка 19,5*120 Sajonia Fresno Sajonia Grespania з колекції Sajonia Grespania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 19,5*120 Сейджонія Фресно Сейджонія Греспенія з колекції Сейджонія Греспенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 19,5*120 Саджоніа Фресно Саджоніа Греспаніа з колекції Саджоніа Греспаніа". Виробник цієї плитки Grespania може бути помилково написаний як Grespania, Grespani, Греспенія, Греспаніа і навіть як Пкуізфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 20 × 120 см |
| Вага | 26.92 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Grespania |
| Колекція | Sajonia Grespania |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Товщина | 11,3 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | PEI IV |
| Ректифікація краю | Так |
| Морозостійкість | так |
| Пофарбований черепок | так |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(30,17,71) HEX: #b5a696 RGB: 181, 166, 150 | RAL Design: 070 70 10 Ginger Grey Yellow (Сіро-Жовтий Імбир)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 6 Cool Gray 6 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













3 reviews for Плитка 19,5*120 Sajonia Fresno Sajonia Grespania з колекції Sajonia Grespania