Плитка 18x20,5 Tempo Caviar Hex (G-39)-Tempo з колекції Tempo Natucer
Natucer

Керамічна плитка Плитка 18x20,5 Tempo Caviar Hex (G-39)-Tempo з колекції Tempo Natucer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 18x20,5 Tempo Caviar Hex (G-39)-Tempo найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 18см і довжина плитки дорівнює 20.5см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка 18x20,5 Tempo Caviar Hex (G-39)-Tempo з колекції Tempo Natucer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 18x20,5 Темпо Кевіар Хекс (г 39) Темпо з колекції Темпо Нейтасар", на неправильно прочитаном як "Плитка 18x20,5 Темпо Кавіар Хекс (г 39) Темпо з колекції Темпо Натукер". Виробник цієї плитки Natucer може бути помилково написаний як Natucer, Нейтасар, Натукер і навіть як Тфегсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестикутник |
| Розмір | 18 × 20.5 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Natucer |
| Серія | Tempo |
| Колекція | Tempo Natucer |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (36 шт) |
| Штук в упаковці | 36 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | антрацит |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(240,50,12) HEX: #0f0f1f RGB: 15, 15, 31 | RAL Design: 300 20 25 Cardinal Mauve (Кардинальський Ліловий)RAL Classic: 5004 Чорно-синійPantone: 2766 2766 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 18x20,5 Tempo Caviar Hex (G-39)-Tempo з колекції Tempo Natucer