

Керамічна плитка Плитка 17x52 Earth Beige Matt-Earth-15-838-007-2873 з колекції Earth Pamesa виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 17x52 Earth Beige Matt-Earth-15-838-007-2873 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 17см і довжина плитки дорівнює 52см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Плитка 17x52 Earth Beige Matt-Earth-15-838-007-2873 з колекції Earth Pamesa може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 17x52 Іарз Бейдж Метт Іарз 15 838 007 2873 з колекції Іарз Пеймезєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 17x52 Еартх Беіге Матт Еартх 15 838 007 2873 з колекції Еартх Памеса". Виробник цієї плитки Pamesa може бути помилково написаний як Pamesa, Pames, Пеймезєй, Памеса і навіть як Зфьуіф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 17 × 52 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pamesa |
| Серія | Earth |
| Колекція | Earth Pamesa |
| У палеті м.кв. | 63,25 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,15 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1,15м.кв. (13 шт) |
| Штук в упаковці | 13 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 15-838-007-2873 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 | |
| hsv(30,15,76) HEX: #c2b3a5 RGB: 194, 179, 165 | RAL Design: 075 70 10 Flax Fibre Grey (Сіре Льняне Волокно)RAL Classic: 1035 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-бежевийPantone: 5 Cool Gray 5 | |
| hsv(30,36,65) HEX: #a6886a RGB: 166, 136, 106 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7 Warm Gray 7 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 17x52 Earth Beige Matt-Earth-15-838-007-2873 з колекції Earth Pamesa