

Керамічна плитка Плитка 16,3x51,7 Taisha Camel-Taisha з колекції Taisha Bestile виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 16,3x51,7 Taisha Camel-Taisha найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 16.3см і довжина плитки дорівнює 51.7см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 414. |
Плитка 16,3x51,7 Taisha Camel-Taisha з колекції Taisha Bestile може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 16,3x51,7 Тейшє Кеймел Тейшє з колекції Тейшє Бестіл", на неправильно прочитаном як "Плитка 16,3x51,7 Таіша Камел Таіша з колекції Таіша Бестіле". Виробник цієї плитки Bestile може бути помилково написаний як Bestile, Bestil, Бестіл, Бестіле і навіть як Иуіешду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 16.3 × 51.7 см |
| Вага | 21 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Bestile |
| Серія | Taisha |
| Колекція | Taisha Bestile |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,84 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 0,84м.кв. (10 шт) |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(40,23,76) HEX: #c2b395 RGB: 194, 179, 149 | RAL Design: 085 70 20 Feldspar Grey (Сірий Польовий Шпат)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(40,21,82) HEX: #d1c2a5 RGB: 209, 194, 165 | RAL Design: 085 80 10 Velvet Beige (Бархатисто-Бежовий)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 413 413 | |
| hsv(40,25,71) HEX: #b5a688 RGB: 181, 166, 136 | RAL Design: 090 70 20 Barbados Beige (Бежовий Барбадос)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 414 414 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(40,27,65) HEX: #a69779 RGB: 166, 151, 121 | RAL Design: 085 60 20 Pond Green (Зелений Ставок)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 415 415 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









3 reviews for Плитка 16,3x51,7 Taisha Camel-Taisha з колекції Taisha Bestile