

Керамічна плитка Плитка 160x320 Blue Savoy Blue Lux - Blue Savoy - PF60005955 з колекції Blue Savoy Flaviker виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 160x320 Blue Savoy Blue Lux - Blue Savoy - PF60005955 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 160см і довжина плитки дорівнює 320см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвий Pantone 535. |
Плитка 160x320 Blue Savoy Blue Lux - Blue Savoy - PF60005955 з колекції Blue Savoy Flaviker може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 160x320 Бле Севой Бле Л'юкс Бле Севой PF60005955 з колекції Бле Севой Флевікар", на неправильно прочитаном як "Плитка 160x320 Блуе Савоі Блуе Лукс Блуе Савоі PF60005955 з колекції Блуе Савоі Флавікер". Виробник цієї плитки Flaviker може бути помилково написаний як Flaviker, Флевікар, Флавікер і навіть як Адфмшлук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 160 × 320 см |
| Вага | 76.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Flaviker |
| Серія | Blue Savoy |
| Колекція | Blue Savoy Flaviker |
| У палеті м.кв. | 76,8 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 5,12 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 5,12м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | PF60005955 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,53) HEX: #878787 RGB: 135, 135, 135 | RAL Design: 000 55 00 Medium Grey (Середньо-Сірий)RAL Classic: 9007 Залізний блиск (Iron Glimmer) Темно-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(180,10,59) HEX: #879696 RGB: 135, 150, 150 | RAL Design: 200 60 05 Shady Grey (Сіра Тінь)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 8201 8201 | |
| hsv(0,0,47) HEX: #787878 RGB: 120, 120, 120 | RAL Design: 000 50 00 Steel Grey (Сталевий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(180,9,65) HEX: #97a6a6 RGB: 151, 166, 166 | RAL Design: 200 70 05 Prince Grey (Сірий Принц)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 160x320 Blue Savoy Blue Lux - Blue Savoy - PF60005955 з колекції Blue Savoy Flaviker