

Керамічна плитка Плитка 15x90 917 J6 Nut Nat - Sleekwood - EFC5 з колекції Sleekwood Emilceramica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15x90 917 J6 Nut Nat - Sleekwood - EFC5 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 90см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8002 Сигнальний коричневий Pantone 7518. |
Плитка 15x90 917 J6 Nut Nat - Sleekwood - EFC5 з колекції Sleekwood Emilceramica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15x90 917 J6 Н'ют Нет Слікууд EFC5 з колекції Слікууд Імілсаремікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 15x90 917 J6 Нут Нат Слееквуд EFC5 з колекції Слееквуд Емілкераміка". Виробник цієї плитки Emilceramica може бути помилково написаний як Emilceramica, Emilceramic, Імілсаремікєй, Емілкераміка і навіть як Уьшдсукфьшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 15 × 90 см |
| Вага | 20.21 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Emilceramica |
| Серія | Sleekwood |
| Колекція | Sleekwood Emilceramica |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,08 |
| Товщина | 8,5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,08м.кв. (8 шт) |
| Штук в упаковці | 8 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | EFC5 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,43,41) HEX: #694b3c RGB: 105, 75, 60 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 7518 7518 | |
| hsv(30,40,29) HEX: #4a3b2c RGB: 74, 59, 44 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 7533 7533 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 15x90 917 J6 Nut Nat - Sleekwood - EFC5 з колекції Sleekwood Emilceramica