Плитка 15x60 0147559 Tortora Unica X Brique з колекції X Brique Unica
Unica

Керамічна плитка Плитка 15x60 0147559 Tortora Unica X Brique з колекції X Brique Unica виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15x60 0147559 Tortora Unica X Brique найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 60см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 437. |
Плитка 15x60 0147559 Tortora Unica X Brique з колекції X Brique Unica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15x60 0147559 Торторєй Юнікєй З Брік з колекції З Брік Юнікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 15x60 0147559 Тортора Уніка Кс Брікьуе з колекції Кс Брікьуе Уніка". Виробник цієї плитки Unica може бути помилково написаний як Unica, Unic, Юнікєй, Уніка і навіть як Гтшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 15 × 60 см |
| Вага | 17 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Unica |
| Серія | X Brique |
| Колекція | X Brique Unica |
| У палеті м.кв. | 34.56 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 |
| Товщина | 10 мм |
| Пакувальна норма | 0.72м.кв.(8шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 147559 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(20,33,53) HEX: #87695b RGB: 135, 105, 91 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(20,30,59) HEX: #967869 RGB: 150, 120, 105 | RAL Design: 050 50 20 Milk Coffee Brown (Коричнева Кава З Молоком)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 437 437 | |
| hsv(0,20,29) HEX: #4a3b3b RGB: 74, 59, 59 | RAL Design: 020 30 05 Rhodonite Brown (Коричневий Родоніт)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 5 Black 5 | |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63















4 reviews for Плитка 15x60 0147559 Tortora Unica X Brique з колекції X Brique Unica