

Керамічна плитка Плитка 15x45 Bow Bordeaux-Bow by MUT-29884 з колекції Bow by MUT Peronda виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15x45 Bow Bordeaux-Bow by MUT-29884 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3009 Оксид червоний Pantone 4985. |
Плитка 15x45 Bow Bordeaux-Bow by MUT-29884 з колекції Bow by MUT Peronda може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15x45 Боуу Бордеокс Боуу бай М'ют 29884 з колекції Боуу бай М'ют Паранєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 15x45 Бов Бордеаукс Бов бі Мут 29884 з колекції Бов бі Мут Перонда". Виробник цієї плитки Peronda може бути помилково написаний як Peronda, Perond, Паранєй, Перонда і навіть як Зукщтвф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 15 × 45 см |
| Вага | 10.1 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Peronda |
| Серія | Bow by MUT |
| Колекція | Bow by MUT Peronda |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 17 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 10 шт |
| Штук в упаковці | 10 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 29884 |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,50,47) HEX: #783c3c RGB: 120, 60, 60 | RAL Design: 020 40 30 Hermosa Pink (Прекрасна Троянда)RAL Classic: 3009 Оксид червонийPantone: 4985 4985 | |
| hsv(348,56,53) HEX: #873b4b RGB: 135, 59, 75 | RAL Design: 010 40 35 Velvet Red (Оксамитово-Червоний)RAL Classic: 4002 Червоно-фіолетовийPantone: 506 506 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(348,50,59) HEX: #964b5a RGB: 150, 75, 90 | RAL Design: 010 40 30 Dull Magenta (Мутно-Пурпурний)RAL Classic: 4002 Червоно-фіолетовийPantone: 682 682 | |
| hsv(0,36,65) HEX: #a66a6a RGB: 166, 106, 106 | RAL Design: 020 50 30 Venetian Red (Венеціанський Червоний)RAL Classic: 3014 Рожевий антикPantone: 8062 8062 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка 15x45 Bow Bordeaux-Bow by MUT-29884 з колекції Bow by MUT Peronda