Плитка 15x45 31917 RIM SAND/ Harmony Rim by Jutta Goessl з колекції Rim by Jutta Goessl Harmony
Harmony

Керамічна плитка Плитка 15x45 31917 RIM SAND/ Harmony Rim by Jutta Goessl з колекції Rim by Jutta Goessl Harmony виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15x45 31917 RIM SAND/ Harmony Rim by Jutta Goessl найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 45см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка 15x45 31917 RIM SAND/ Harmony Rim by Jutta Goessl з колекції Rim by Jutta Goessl Harmony може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15x45 31917 Рім Сенд/ Хармані Рім бай Дж'юттєй Гоісл з колекції Рім бай Дж'юттєй Гоісл Хармані", на неправильно прочитаном як "Плитка 15x45 31917 Рім Санд/ Хармоні Рім бі Джутта Гоессл з колекції Рім бі Джутта Гоессл Хармоні". Виробник цієї плитки Harmony може бути помилково написаний як Harmony, Harmon, Хармані, Хармоні і навіть як Рфкьщтн, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 15 × 45 см |
| Вага | 15.6 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Harmony |
| Серія | Rim by Jutta Goessl |
| Колекція | Rim by Jutta Goessl Harmony |
| Од.вимірювання | шт. |
| Площа в упаковці | 14 |
| Товщина | 11 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 14шт |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 31917 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63













4 reviews for Плитка 15x45 31917 RIM SAND/ Harmony Rim by Jutta Goessl з колекції Rim by Jutta Goessl Harmony