

Керамічна плитка Плитка 15x17 Manhattan Hex White-Manhattan Hex з колекції Manhattan Hex Cevica виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15x17 Manhattan Hex White-Manhattan Hex найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 17см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3015 Світло-рожевий Pantone 263. |
Плитка 15x17 Manhattan Hex White-Manhattan Hex з колекції Manhattan Hex Cevica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15x17 Менхеттен Хекс Віт Менхеттен Хекс з колекції Менхеттен Хекс Севікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 15x17 Манхаттан Хекс Вхіте Манхаттан Хекс з колекції Манхаттан Хекс Кевіка". Виробник цієї плитки Cevica може бути помилково написаний як Cevica, Cevic, Севікєй, Кевіка і навіть як Сумшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестикутник |
| Розмір | 15 × 17 см |
| Вага | 12.7 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cevica |
| Серія | Manhattan Hex |
| Колекція | Manhattan Hex Cevica |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,85 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 0,85м.кв. (44 шт) |
| Штук в упаковці | 44 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,6,100) HEX: #fff0f0 RGB: 255, 240, 240 | RAL Design: 360 93 05 Arrowhead White (Білий Стрілолист)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 15x17 Manhattan Hex White-Manhattan Hex з колекції Manhattan Hex Cevica