

Керамічна плитка Плитка 15x15 Zante Turquoise-Zante з колекції Zante Cevica виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15x15 Zante Turquoise-Zante найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6033 М'ятно-бірюзовий Pantone 7473. |
Плитка 15x15 Zante Turquoise-Zante з колекції Zante Cevica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15x15 Зент Тєрквоайз Зент з колекції Зент Севікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 15x15 Занте Туркьуоісе Занте з колекції Занте Кевіка". Виробник цієї плитки Cevica може бути помилково написаний як Cevica, Cevic, Севікєй, Кевіка і навіть як Сумшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 12.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cevica |
| Серія | Zante |
| Колекція | Zante Cevica |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (44 шт) |
| Штук в упаковці | 44 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(168,50,59) HEX: #4b9687 RGB: 75, 150, 135 | RAL Design: 180 60 25 Petrol Green (Нафтовий Зелений)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7473 7473 | |
| hsv(168,45,65) HEX: #5ba697 RGB: 91, 166, 151 | RAL Design: 180 60 25 Petrol Green (Нафтовий Зелений)RAL Classic: 6033 М'ятно-бірюзовийPantone: 7472 7472 | |
| hsv(180,36,65) HEX: #6aa6a6 RGB: 106, 166, 166 | RAL Design: 200 60 20 Art Nouveau Turquoise (Бірюзовий Модерн)RAL Classic: 6034 Пастельно-бірюзовийPantone: 7458 7458 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 15x15 Zante Turquoise-Zante з колекції Zante Cevica