Плитка 15x15 Y12057001 Taupe nature/polished Steuler Thinsation з колекції Thinsation Steuler
Steuler

Керамічна плитка Плитка 15x15 Y12057001 Taupe nature/polished Steuler Thinsation з колекції Thinsation Steuler виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15x15 Y12057001 Taupe nature/polished Steuler Thinsation найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone Warm Gray 10. |
Плитка 15x15 Y12057001 Taupe nature/polished Steuler Thinsation з колекції Thinsation Steuler може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15x15 Y12057001 Топ нечєр/полішед Стулар Зінсешен з колекції Зінсешен Стулар", на неправильно прочитаном як "Плитка 15x15 Y12057001 Таупе натуре/полішед Стеулер Тхінсатіон з колекції Тхінсатіон Стеулер". Виробник цієї плитки Steuler може бути помилково написаний як Steuler, Стулар, Стеулер і навіть як Іеугдук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 11.16 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Steuler |
| Серія | Thinsation |
| Колекція | Thinsation Steuler |
| У палеті м.кв. | 85.909 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.8182 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V1 |
| Пакувальна норма | 0.8182м.кв.(36шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | Y12057001 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,25,47) HEX: #78695a RGB: 120, 105, 90 | RAL Design: 075 50 10 Rye Dough Brown (Коричневе Житнє Тісто)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 10 Warm Gray 10 | |
| hsv(30,22,53) HEX: #877869 RGB: 135, 120, 105 | RAL Design: 070 50 10 Saruk Grey (Сірий Сарук)RAL Classic: 7048 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий мишачо-сірийPantone: 9 Warm Gray 9 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63







5 reviews for Плитка 15x15 Y12057001 Taupe nature/polished Steuler Thinsation з колекції Thinsation Steuler