

Керамічна плитка Плитка 15x15 Kratis. Bi Bianco - Tissue з колекції Tissue Tonalite виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15x15 Kratis. Bi Bianco - Tissue найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка 15x15 Kratis. Bi Bianco - Tissue з колекції Tissue Tonalite може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15x15 Кретіс. Бі Біанко Тісе з колекції Тісе Тоноліт", на неправильно прочитаном як "Плитка 15x15 Кратіс. Бі Біанко Тіссуе з колекції Тіссуе Тоналіте". Виробник цієї плитки Tonalite може бути помилково написаний як Tonalite, Tonalit, Тоноліт, Тоналіте і навіть як Ещтфдшеу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 13.65 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tonalite |
| Серія | Tissue |
| Колекція | Tissue Tonalite |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 7 мм |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (44 шт) |
| Штук в упаковці | 44 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,6,100) HEX: #fff0f0 RGB: 255, 240, 240 | RAL Design: 360 93 05 Arrowhead White (Білий Стрілолист)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 263 263 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 15x15 Kratis. Bi Bianco - Tissue з колекції Tissue Tonalite