Плитка 15x15 KGDM07 dark green matt Mutina DIN з колекції DIN Mutina
Mutina

Керамічна плитка Плитка 15x15 KGDM07 dark green matt Mutina DIN з колекції DIN Mutina виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15x15 KGDM07 dark green matt Mutina DIN найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 6020 Хромовий зелений Pantone 5545. |
Плитка 15x15 KGDM07 dark green matt Mutina DIN з колекції DIN Mutina може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15x15 KGDM07 дарк грін метт М'ютінєй Дін з колекції Дін М'ютінєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 15x15 KGDM07 дарк греен матт Мутіна Дін з колекції Дін Мутіна". Виробник цієї плитки Mutina може бути помилково написаний як Mutina, Mutin, М'ютінєй, Мутіна і навіть як Ьгештф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 13.64 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Mutina |
| Серія | DIN |
| Колекція | DIN Mutina |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.72 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 0.72м.кв.(32шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Артикул виробника | KGDM07 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| hsv(120,29,41) HEX: #4a694a RGB: 74, 105, 74 | RAL Design: 150 40 20 Firm Green (Яскраво-Зелений)RAL Classic: 6020 Хромовий зеленийPantone: 5545 5545 | |
| hsv(120,25,47) HEX: #5a785a RGB: 90, 120, 90 | RAL Design: 150 50 20 Korean Mint (Корейська М'ята)RAL Classic: 6011 Редєдово-зеленийPantone: 625 625 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 15x15 KGDM07 dark green matt Mutina DIN з колекції DIN Mutina