

Керамічна плитка Плитка 15x15 CROPUYE Puzzle Yellow Cevica Puzzle з колекції Puzzle Cevica виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15x15 CROPUYE Puzzle Yellow Cevica Puzzle найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 2010 Сигнальний помаранчевий Pantone 7510. |
Плитка 15x15 CROPUYE Puzzle Yellow Cevica Puzzle з колекції Puzzle Cevica може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15x15 Кропуі П'юззл Йелоуу Севікєй П'юззл з колекції П'юззл Севікєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 15x15 Сропуюе Пуззле Юеллов Кевіка Пуззле з колекції Пуззле Кевіка". Виробник цієї плитки Cevica може бути помилково написаний як Cevica, Cevic, Севікєй, Кевіка і навіть як Сумшсф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 13 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Cevica |
| Серія | Puzzle |
| Колекція | Puzzle Cevica |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.91 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 0.91м.кв.(54шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | CROPUYE |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | охра білий світло-бежевий коричнево-сірий |
| hsv(38,79,82) HEX: #d1952c RGB: 209, 149, 44 | RAL Design: 085 70 60 Pitmaston Pear Yellow (Жовта Груша Пітмастон)RAL Classic: 2010 Сигнальний помаранчевийPantone: 7510 7510 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(40,80,88) HEX: #e0a52d RGB: 224, 165, 45 | RAL Design: 075 70 60 Intense Yellow (Інтенсивний Жовтий)RAL Classic: 1033 Жоржино-жовтийPantone: 142 142 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 15x15 CROPUYE Puzzle Yellow Cevica Puzzle з колекції Puzzle Cevica