Плитка 15x15 Colorvision Dark Softly Green - Colorvision - 1106 B403 0 з колекції Colorvision Villeroy Boch
Villeroy Boch

Керамічна плитка Плитка 15x15 Colorvision Dark Softly Green - Colorvision - 1106 B403 0 з колекції Colorvision Villeroy Boch виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15x15 Colorvision Dark Softly Green - Colorvision - 1106 B403 0 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7035 Світло-сірий Pantone 338. |
Плитка 15x15 Colorvision Dark Softly Green - Colorvision - 1106 B403 0 з колекції Colorvision Villeroy Boch може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15x15 Колорвіжіон Дарк Софтлі Грін Колорвіжіон 1106 B403 0 з колекції Колорвіжіон Віларой Боч", на неправильно прочитаном як "Плитка 15x15 Колорвісіон Дарк Софтлі Греен Колорвісіон 1106 B403 0 з колекції Колорвісіон Віллероі Боч". Виробник цієї плитки Villeroy Boch може бути помилково написаний як Villeroyboch, Віларой Боч, Віллероі Боч і навіть як Мшддукщн Ищср, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 10.12 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Villeroy Boch |
| Серія | Colorvision |
| Колекція | Colorvision Villeroy Boch |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 1м.кв. (44 шт) |
| Штук в упаковці | 44 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глина |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 1106 B403 0 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(135,29,82) HEX: #94d1a4 RGB: 148, 209, 164 | RAL Design: 150 80 30 Bright Green (Який яскраво-Зелений)RAL Classic: 7035 Світло-сірийPantone: 338 338 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 15x15 Colorvision Dark Softly Green - Colorvision - 1106 B403 0 з колекції Colorvision Villeroy Boch