

Керамічна плитка Плитка 15x15 Aqu/Sta. Ve Decoro Stars Verde - Aquarel з колекції Aquarel Tonalite виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15x15 Aqu/Sta. Ve Decoro Stars Verde - Aquarel найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9003 Сигнальний білий Pantone 2707. |
Плитка 15x15 Aqu/Sta. Ve Decoro Stars Verde - Aquarel з колекції Aquarel Tonalite може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15x15 Екв/сте. В Декоро Старс Вард Екварел з колекції Екварел Тоноліт", на неправильно прочитаном як "Плитка 15x15 Акьу/ста. Ве Декоро Старс Верде Акьуарел з колекції Акьуарел Тоналіте". Виробник цієї плитки Tonalite може бути помилково написаний як Tonalite, Tonalit, Тоноліт, Тоналіте і навіть як Ещтфдшеу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 10.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tonalite |
| Серія | Aquarel |
| Колекція | Aquarel Tonalite |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,5 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 0,5м.кв. (22 шт) |
| Штук в упаковці | 22 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(0,0,94) HEX: #f0f0f0 RGB: 240, 240, 240 | RAL Design: 280 93 05 Porcelain White (Біла Порцеляна)RAL Classic: 9003 Сигнальний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(90,18,65) HEX: #97a688 RGB: 151, 166, 136 | RAL Design: 130 70 20 Soap Green (Зелене Мило)RAL Classic: 7033 Цементно-сірийPantone: 5565 5565 | |
| hsv(120,8,71) HEX: #a7b5a7 RGB: 167, 181, 167 | RAL Design: 140 70 10 Wormwood Green (Зелений Вермут)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(0,0,88) HEX: #e0e0e0 RGB: 224, 224, 224 | RAL Design: 000 90 00 Winter White (Зимовий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,82) HEX: #d1d1d1 RGB: 209, 209, 209 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 2707 2707 | |
| hsv(120,7,82) HEX: #c2d1c2 RGB: 194, 209, 194 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 | |
| hsv(90,25,47) HEX: #69785a RGB: 105, 120, 90 | RAL Design: 130 50 20 Spanish Green (Іспанський Зелений)RAL Classic: 6003 Оливково-зеленийPantone: 5615 5615 | |
| hsv(90,20,59) HEX: #879678 RGB: 135, 150, 120 | RAL Design: 130 60 20 Old Green (Старий Зелений)RAL Classic: 7033 Цементно-сірийPantone: 5565 5565 | |
| hsv(90,22,53) HEX: #788769 RGB: 120, 135, 105 | RAL Design: 130 60 20 Old Green (Старий Зелений)RAL Classic: 7033 Цементно-сірийPantone: 5555 5555 | |
| hsv(120,8,76) HEX: #b2c2b2 RGB: 178, 194, 178 | RAL Design: 150 85 10 Transparent White (Прозорий Білий)RAL Classic: 7047 Телеґрей 4Pantone: 5503 5503 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 15x15 Aqu/Sta. Ve Decoro Stars Verde - Aquarel з колекції Aquarel Tonalite