Плитка 15x15 0000000165 DECOR CHAMBORD Pissano Hydraulic Collection з колекції Hydraulic Collection Pissano
Pissano

Керамічна плитка Плитка 15x15 0000000165 DECOR CHAMBORD Pissano Hydraulic Collection з колекції Hydraulic Collection Pissano виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15x15 0000000165 DECOR CHAMBORD Pissano Hydraulic Collection найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9002 Світло-сірий Pantone 2707. |
Плитка 15x15 0000000165 DECOR CHAMBORD Pissano Hydraulic Collection з колекції Hydraulic Collection Pissano може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15x15 0000000165 Декор Чємборд Пісейно Хйдролік Колекшен з колекції Хйдролік Колекшен Пісейно", на неправильно прочитаном як "Плитка 15x15 0000000165 Десор Чамборд Піссано Хюдрауліс Соллестіон з колекції Хюдрауліс Соллестіон Піссано". Виробник цієї плитки Pissano може бути помилково написаний як Pissano, Pissan, Пісейно, Піссано і навіть як Зшііфтщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 8.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pissano |
| Серія | Hydraulic Collection |
| Колекція | Hydraulic Collection Pissano |
| У палеті м.кв. | 60 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.5 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 0.5м.кв.(22шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 165 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | бежевий |
| hsv(60,6,94) HEX: #f0f0e1 RGB: 240, 240, 225 | RAL Design: 110 93 05 Raffia White (Біле Лико)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(240,7,82) HEX: #c2c2d1 RGB: 194, 194, 209 | RAL Design: 290 80 10 Tulip Soft Blue (Блакитний Тюльпан)RAL Classic: 7045 Телеґрей 1Pantone: 2716 2716 | |
| hsv(60,13,47) HEX: #787868 RGB: 120, 120, 104 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7003 Сірий мохPantone: 444 444 | |
| hsv(180,8,76) HEX: #b2c2c2 RGB: 178, 194, 194 | RAL Design: 220 80 05 Pastel Blue (Пастельно-Синій)RAL Classic: 7042 Транспортний сірий APantone: 543 543 | |
| hsv(60,14,41) HEX: #69695a RGB: 105, 105, 90 | RAL Design: 110 50 10 November Green (Зелений Листопад)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка 15x15 0000000165 DECOR CHAMBORD Pissano Hydraulic Collection з колекції Hydraulic Collection Pissano