Плитка 15x15 0000000150 RAINBOW MAIZ Pissano Rainbow з колекції Rainbow Pissano
Pissano

Керамічна плитка Плитка 15x15 0000000150 RAINBOW MAIZ Pissano Rainbow з колекції Rainbow Pissano виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15x15 0000000150 RAINBOW MAIZ Pissano Rainbow найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 427. |
Плитка 15x15 0000000150 RAINBOW MAIZ Pissano Rainbow з колекції Rainbow Pissano може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15x15 0000000150 Рейнбоуу Мейз Пісейно Рейнбоуу з колекції Рейнбоуу Пісейно", на неправильно прочитаном як "Плитка 15x15 0000000150 Раінбов Маіз Піссано Раінбов з колекції Раінбов Піссано". Виробник цієї плитки Pissano може бути помилково написаний як Pissano, Pissan, Пісейно, Піссано і навіть як Зшііфтщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 9.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pissano |
| Серія | Rainbow |
| Колекція | Rainbow Pissano |
| У палеті м.кв. | 60 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.5 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 0.5м.кв.(22шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 150 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | біло сірий коричнево-сірий |
| hsv(40,20,88) HEX: #e0d1b4 RGB: 224, 209, 180 | RAL Design: 090 85 10 Paella Natural White (Біла Натуральна Паелья)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 427 427 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 15x15 0000000150 RAINBOW MAIZ Pissano Rainbow з колекції Rainbow Pissano