

Керамічна плитка Плитка 15,1x30,6 Etruria Grigio Outdoor - Etruria з колекції Etruria Tuscania виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 15,1x30,6 Etruria Grigio Outdoor - Etruria найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15.1см і довжина плитки дорівнює 30.6см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5507. |
Плитка 15,1x30,6 Etruria Grigio Outdoor - Etruria з колекції Etruria Tuscania може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 15,1x30,6 Ітрєрія Грігє Оатдур Ітрєрія з колекції Ітрєрія Т'юскенія", на неправильно прочитаном як "Плитка 15,1x30,6 Етруріа Грігіо Оутдур Етруріа з колекції Етруріа Тусканіа". Виробник цієї плитки Tuscania може бути помилково написаний як Tuscania, Tuscani, Т'юскенія, Тусканіа і навіть як Егісфтшф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 15.1 × 30.6 см |
| Вага | 27.18 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Tuscania |
| Серія | Etruria |
| Колекція | Etruria Tuscania |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,29 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 1,29м.кв. (28 шт) |
| Штук в упаковці | 28 |
| Призначення | Підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R11 |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 | |
| hsv(60,9,65) HEX: #a6a697 RGB: 166, 166, 151 | RAL Design: 110 70 10 Chinese Tea Green (Зелений Китайський Чай)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,10,59) HEX: #969687 RGB: 150, 150, 135 | RAL Design: 110 60 10 Grey Green (Сіро-Зелений)RAL Classic: 7030 Кам'яно-сірийPantone: 7544 7544 | |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 15,1x30,6 Etruria Grigio Outdoor - Etruria з колекції Etruria Tuscania