

Керамічна плитка Плитка 14x24 27493 Azul Equipe Oxide з колекції Oxide Equipe виробництва Знято з виробництва хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 14x24 27493 Azul Equipe Oxide найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 14см і довжина плитки дорівнює 24см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий Pantone 535. |
Плитка 14x24 27493 Azul Equipe Oxide з колекції Oxide Equipe може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 14x24 27493 Езул Іквіп Оксід з колекції Оксід Іквіп", на неправильно прочитаном як "Плитка 14x24 27493 Азул Екьуіпе Оксіде з колекції Оксіде Екьуіпе". Виробник цієї плитки Equipe може бути помилково написаний як Equipe, Equip, Іквіп, Екьуіпе і навіть як Уйгшзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Ромб |
| Розмір | 14 × 24 см |
| Вага | 19.55 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Equipe |
| Серія | Oxide |
| Колекція | Oxide Equipe |
| У палеті м.кв. | 56 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1м.кв.(60шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 27493 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| hsv(0,0,29) HEX: #4a4a4a RGB: 74, 74, 74 | RAL Design: 000 35 00 Briquette Grey (Сірий Брикет)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 | |
| hsv(180,17,35) HEX: #4a5959 RGB: 74, 89, 89 | RAL Design: 200 40 05 Calcite Grey Green (Сіро-Зелений Вапняковий Шпат)RAL Classic: 7012 Базальтово-сірийPantone: 7546 7546 | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,17,35) HEX: #59594a RGB: 89, 89, 74 | RAL Design: 110 40 10 Stump Green (Тускло-Зелений)RAL Classic: 7013 Коричнево-сірийPantone: 445 445 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63









3 reviews for Плитка 14x24 27493 Azul Equipe Oxide з колекції Oxide Equipe