

Керамічна плитка Плитка 14,8*14,8 Gatsby Gold Gatsby ZYX з колекції Gatsby ZYX виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 14,8*14,8 Gatsby Gold Gatsby ZYX найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 15см і довжина плитки дорівнює 15см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотий Pantone 451. |
Плитка 14,8*14,8 Gatsby Gold Gatsby ZYX з колекції Gatsby ZYX може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 14,8*14,8 Гетсбі Гоулд Гетсбі Зйгз з колекції Гетсбі Зйгз", на неправильно прочитаном як "Плитка 14,8*14,8 Гатсбі Голд Гатсбі Зюкс з колекції Гатсбі Зюкс". Виробник цієї плитки ZYX може бути помилково написаний як ZYX, Зйгз, Зюкс і навіть як ЯНЧ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Розмір | 15 × 15 см |
| Вага | 0.308 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | ZYX |
| Колекція | Gatsby ZYX |
| Од.вимірювання | шт. |
| Товщина | 8 мм |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Біла гліна |
| Морозостійкість | Ні |
| Пофарбований черепок | Ні |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(48,50,59) HEX: #96874b RGB: 150, 135, 75 | RAL Design: 095 60 30 Cypress Green (Зелений Кіпаріс)RAL Classic: 1036 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутрово-золотийPantone: 451 451 | |
| hsv(60,40,59) HEX: #96965a RGB: 150, 150, 90 | RAL Design: 110 60 30 Indian Green (Індійський Зелений)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 5773 5773 | |
| hsv(60,36,65) HEX: #a6a66a RGB: 166, 166, 106 | RAL Design: 110 70 30 Wasabi Green (Зелений Васабі)RAL Classic: 1020 Оливково-жовтийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(45,50,47) HEX: #78693c RGB: 120, 105, 60 | RAL Design: 090 50 30 Giant Cactus Green (Зелений Гігантський Кактус)RAL Classic: 8000 Зелено-коричневийPantone: 7497 7497 | |
| hsv(60,25,71) HEX: #b5b588 RGB: 181, 181, 136 | RAL Design: 110 70 20 Wall Green (Зелена Стіна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5635 5635 | |
| hsv(60,50,35) HEX: #59592d RGB: 89, 89, 45 | RAL Design: 110 40 30 Gardener Green (Садовий Зелений)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 5753 5753 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















4 reviews for Плитка 14,8*14,8 Gatsby Gold Gatsby ZYX з колекції Gatsby ZYX