

Керамічна плитка Плитка 14.6x73 188295 Chevron Blanco Dune Chevron з колекції Chevron Dune виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 14.6x73 188295 Chevron Blanco Dune Chevron найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 14.6см і довжина плитки дорівнює 73см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7044 Сірий шовк Pantone 2707. |
Плитка 14.6x73 188295 ChevronBlanco Dune Chevron з колекції Chevron Dune може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 14.6x73 188295 Чеврон Бленко Д'юн Чеврон з колекції Чеврон Д'юн", на неправильно прочитаном як "Плитка 14.6x73 188295 Чеврон Бланко Дуне Чеврон з колекції Чеврон Дуне". Виробник цієї плитки Dune може бути помилково написаний як Dune, Dun, Д'юн, Дуне і навіть як Вгту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 14.6 × 73 см |
| Вага | 19.8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Dune |
| Серія | Chevron |
| Колекція | Chevron Dune |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.34 |
| Товщина | 5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 2.34м.кв.(22шт) |
| Призначення | Підлога |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | 188295 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(60,7,82) HEX: #d1d1c2 RGB: 209, 209, 194 | RAL Design: 000 85 00 Shadow White (Тіністо-Білий)RAL Classic: 7044 Сірий шовкPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(60,7,88) HEX: #e0e0d1 RGB: 224, 224, 209 | RAL Design: 110 90 10 Light Fern Green (Світло-Зелена Папороть)RAL Classic: 9002 Світло-сірийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63






3 reviews for Плитка 14.6x73 188295 Chevron Blanco Dune Chevron з колекції Chevron Dune