

Керамічна плитка Плитка 13x13 Zahara Bestile Zahara з колекції Zahara Bestile виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 13x13 Zahara Bestile Zahara найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 13см і довжина плитки дорівнює 13см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9016 Транспортний білий Pantone 2707. |
Плитка 13x13 Zahara Bestile Zahara з колекції Zahara Bestile може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 13x13 Зехарєй Бестіл Зехарєй з колекції Зехарєй Бестіл", на неправильно прочитаном як "Плитка 13x13 Захара Бестіле Захара з колекції Захара Бестіле". Виробник цієї плитки Bestile може бути помилково написаний як Bestile, Bestil, Бестіл, Бестіле і навіть як Иуіешду, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 13 × 13 см |
| Вага | 8.55 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Bestile |
| Серія | Zahara |
| Колекція | Zahara Bestile |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.5 |
| Товщина | 9 мм |
| Пакувальна норма | 0.5м.кв.(30шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | білий антрацит |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(144,100,29) HEX: #004a1e RGB: 0, 74, 30 | RAL Design: 160 30 40 Lemon Balm Green (Зелена Лимонна М'ята)RAL Classic: 6037 ЗеленийPantone: 356 356 | |
| hsv(150,100,35) HEX: #00592d RGB: 0, 89, 45 | RAL Design: 160 30 40 Lemon Balm Green (Зелена Лимонна М'ята)RAL Classic: 6029 М'ятно-зеленийPantone: 3425 3425 | |
| hsv(154,100,41) HEX: #00693b RGB: 0, 105, 59 | RAL Design: 160 40 45 Frog Green (Зелена Жаба)RAL Classic: 6029 М'ятно-зеленийPantone: 3425 3425 | |
| hsv(140,100,18) HEX: #002e0f RGB: 0, 46, 15 | RAL Design: 170 20 25 Off-Road Green (Зелений Позашляховий)RAL Classic: 6029 М'ятно-зеленийPantone: 356 356 | |
| hsv(158,100,47) HEX: #00784c RGB: 0, 120, 76 | RAL Design: 160 40 40 Clover Green (Зелена Конюшина)RAL Classic: 6029 М'ятно-зеленийPantone: 341 341 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63










5 reviews for Плитка 13x13 Zahara Bestile Zahara з колекції Zahara Bestile