Плитка 13x13 Giorgio Caldaia-D´Autore з колекції D´Autore Natucer
Natucer

Керамічна плитка Плитка 13x13 Giorgio Caldaia-D´Autore з колекції D´Autore Natucer виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 13x13 Giorgio Caldaia-D´Autore найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 13см і довжина плитки дорівнює 13см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 3012 Біжево-червоний Pantone 4995. |
Плитка 13x13 Giorgio Caldaia-D´Autore з колекції D´Autore Natucer може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 13x13 Гєргє Колдейєй Д´отор з колекції Д´отор Нейтасар", на неправильно прочитаном як "Плитка 13x13 Гіоргіо Калдаіа Д´ауторе з колекції Д´ауторе Натукер". Виробник цієї плитки Natucer може бути помилково написаний як Natucer, Нейтасар, Натукер і навіть як Тфегсук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 13 × 13 см |
| Вага | 10.3 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Natucer |
| Серія | D?Autore |
| Колекція | D?Autore Natucer |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,38 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0,38м.кв. (22 шт) |
| Штук в упаковці | 22 |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Глянцева |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(12,45,65) HEX: #a66a5b RGB: 166, 106, 91 | RAL Design: 040 50 30 Rust Coloured (Кольори Ржавчини)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4995 4995 | |
| hsv(15,44,53) HEX: #875b4c RGB: 135, 91, 76 | RAL Design: 050 40 20 Florentine Brown (Флорентійський Коричневий)RAL Classic: 8002 Сигнальний коричневийPantone: 437 437 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка 13x13 Giorgio Caldaia-D´Autore з колекції D´Autore Natucer