Плитка 13x13 0000000220 IBIZA Pissano Mediterranea з колекції Mediterranea Pissano
Pissano

Керамічна плитка Плитка 13x13 0000000220 IBIZA Pissano Mediterranea з колекції Mediterranea Pissano виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 13x13 0000000220 IBIZA Pissano Mediterranea найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 13см і довжина плитки дорівнює 13см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 4009 Пастельно-фіолетовий Pantone 270. |
Плитка 13x13 0000000220 IBIZA Pissano Mediterr?nea з колекції Mediterr?nea Pissano може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 13x13 0000000220 Ібізєй Пісейно Медітарр?неей з колекції Медітарр?неей Пісейно", на неправильно прочитаном як "Плитка 13x13 0000000220 Ібіза Піссано Медітерр?неа з колекції Медітерр?неа Піссано". Виробник цієї плитки Pissano може бути помилково написаний як Pissano, Pissan, Пісейно, Піссано і навіть як Зшііфтщ, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 13 × 13 см |
| Вага | 8 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Pissano |
| Серія | Mediterr?nea |
| Колекція | Mediterr?nea Pissano |
| У палеті м.кв. | 60 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0.5 |
| Товщина | 8 мм |
| Пакувальна норма | 0.5м.кв.(30шт) |
| Призначення | Стіна |
| Матеріал | Керамічна плитка |
| Поверхня | Глянцева |
| Артикул виробника | 220 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | сірий |
| hsv(300,7,82) HEX: #d1c2d1 RGB: 209, 194, 209 | RAL Design: 320 80 05 Light Violet (Яскраво-Фіолетовий)RAL Classic: 4009 Пастельно-фіолетовийPantone: 270 270 | |
| hsv(240,50,35) HEX: #2d2d59 RGB: 45, 45, 89 | RAL Design: 300 20 30 Ceremonial Purple (Церемоніальний Пурпур)RAL Classic: 5022 Нічний синійPantone: 2766 2766 | |
| hsv(225,57,41) HEX: #2d3c69 RGB: 45, 60, 105 | RAL Design: 290 30 35 British Mauve (Британський Ліловий)RAL Classic: 5013 Кобальтово-синійPantone: 534 534 | |
| hsv(0,15,76) HEX: #c2a5a5 RGB: 194, 165, 165 | RAL Design: 030 70 10 Florida Grey (Сіра Флорида)RAL Classic: 3015 Світло-рожевийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(0,8,76) HEX: #c2b2b2 RGB: 194, 178, 178 | RAL Design: 020 70 05 Fashion Mauve (Модна Мальва)RAL Classic: 9022 Перлинний Глянець (Pearl Gloss) Перламутровий світло-сірийPantone: 5295 5295 | |
| hsv(20,25,71) HEX: #b59788 RGB: 181, 151, 136 | RAL Design: 050 60 20 Caramel Brown (Карамельно-Коричневий)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 436 436 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















4 reviews for Плитка 13x13 0000000220 IBIZA Pissano Mediterranea з колекції Mediterranea Pissano