

Керамічна плитка Плитка 13x100 Treverkcountry Brown 10 - Treverkcountry - M16D з колекції Treverkcountry Marazzi виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 13x100 Treverkcountry Brown 10 - Treverkcountry - M16D найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 23см і довжина плитки дорівнює 100см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8025 Блідно-коричневий Pantone 405. |
Плитка 13x100 Treverkcountry Brown 10 - Treverkcountry - M16D з колекції Treverkcountry Marazzi може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 13x100 Треварккоантрі Броуун 10 Треварккоантрі M16D з колекції Треварккоантрі Мареззі", на неправильно прочитаном як "Плитка 13x100 Треверккоунтрі Бровн 10 Треверккоунтрі M16D з колекції Треверккоунтрі Мараззі". Виробник цієї плитки Marazzi може бути помилково написаний як Marazzi, Marazz, Мареззі, Мараззі і навіть як Ьфкфяяш, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Розмір | 23 × 100 см |
| Вага | 24.5 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Marazzi |
| Серія | Treverkcountry |
| Колекція | Treverkcountry Marazzi |
| У палеті м.кв. | 69 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 1,15 |
| Товщина | 9 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 1,15м.кв. (5 шт) |
| Штук в упаковці | 5 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | M16D |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,29,41) HEX: #69594a RGB: 105, 89, 74 | RAL Design: 070 40 10 Mink Brown (Коричнева Норка)RAL Classic: 8025 Блідно-коричневийPantone: 405 405 | |
| hsv(40,38,47) HEX: #78694a RGB: 120, 105, 74 | RAL Design: 085 50 20 Pyrite Slate Green (Зелений Пірит)RAL Classic: 7008 Сіре хакіPantone: 7497 7497 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 | |
| hsv(30,33,35) HEX: #594b3c RGB: 89, 75, 60 | RAL Design: 070 30 10 Mineral Brown (Коричневий Мінерал)RAL Classic: 8014 Сепія коричневийPantone: 405 405 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 13x100 Treverkcountry Brown 10 - Treverkcountry - M16D з колекції Treverkcountry Marazzi