

Керамічна плитка Плитка 13,9x16 Souk Nomade Grey-Souk-A033518 з колекції Souk Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 13,9x16 Souk Nomade Grey-Souk-A033518 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 13.9см і довжина плитки дорівнює 16см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвий Pantone 535. |
Плитка 13,9x16 Souk Nomade Grey-Souk-A033518 з колекції Souk Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 13,9x16 Соак Номейд Грей Соак A033518 з колекції Соак Еп", на неправильно прочитаном як "Плитка 13,9x16 Соук Номаде Греі Соук A033518 з колекції Соук Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Шестикутник |
| Розмір | 13.9 × 16 см |
| Вага | 7.99 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Souk |
| Колекція | Souk Ape |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,33 |
| Товщина | 9,5 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0,33м.кв. (20 шт) |
| Штук в упаковці | 20 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | A033518 |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,65) HEX: #a6a6a6 RGB: 166, 166, 166 | RAL Design: 000 65 00 Mortar Grey (Сірий Цемент)RAL Classic: 9006 Залізний блиск (Iron Glimmer) Біло-алюмінієвийPantone: 535 535 | |
| hsv(0,0,100) HEX: #ffffff RGB: 255, 255, 255 | RAL Design: 110 96 02 Laundry White (Біла Білизна)RAL Classic: 9016 Транспортний білийPantone: 2707 2707 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка 13,9x16 Souk Nomade Grey-Souk-A033518 з колекції Souk Ape