

Керамічна плитка Плитка 13,8x13,8 Tennessee Green-Tennessee-A036885 з колекції Tennessee Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 13,8x13,8 Tennessee Green-Tennessee-A036885 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 13.8см і довжина плитки дорівнює 13.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7010 Брезентово-сірий Pantone 5487. |
Плитка 13,8x13,8 Tennessee Green-Tennessee-A036885 з колекції Tennessee Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 13,8x13,8 Теннесі Грін Теннесі A036885 з колекції Теннесі Еп", на неправильно прочитаном як "Плитка 13,8x13,8 Теннессее Греен Теннессее A036885 з колекції Теннессее Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 13.8 × 13.8 см |
| Вага | 9.15 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Tennessee |
| Колекція | Tennessee Ape |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,5 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V4 |
| Пакувальна норма | 0,5м.кв. (26 шт) |
| Штук в упаковці | 26 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Сатинована |
| PEI | IV |
| Артикул виробника | A036885 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(120,13,47) HEX: #687868 RGB: 104, 120, 104 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 5487 5487 | |
| hsv(120,11,53) HEX: #788778 RGB: 120, 135, 120 | RAL Design: 150 50 10 Sage Green Grey (Зелено-Сірий Шавлія)RAL Classic: 7010 Брезентово-сірийPantone: 625 625 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





3 reviews for Плитка 13,8x13,8 Tennessee Green-Tennessee-A036885 з колекції Tennessee Ape