

Керамічна плитка Плитка 13,8x13,8 Black-Delight-A035187 з колекції Delight Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 13,8x13,8 Black-Delight-A035187 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 13.8см і довжина плитки дорівнює 13.8см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка 13,8x13,8 Black-Delight-A035187 з колекції Delight Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 13,8x13,8 Блек Делайгт A035187 з колекції Делайгт Еп", на неправильно прочитаном як "Плитка 13,8x13,8 Бласк Делігхт A035187 з колекції Делігхт Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 13.8 × 13.8 см |
| Вага | 9.1 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Delight |
| Колекція | Delight Ape |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 0,5 |
| Товщина | 8,5 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 0,5м.кв. (26 шт) |
| Штук в упаковці | 26 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| PEI | II |
| Артикул виробника | A035187 |
| Ректифікація краю | Ні |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(60,25,24) HEX: #3d3d2e RGB: 61, 61, 46 | RAL Design: 110 30 10 Dark Olive Green (Темно-Зелена Оливка)RAL Classic: 6014 Жовто-оливковийPantone: 446 446 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка 13,8x13,8 Black-Delight-A035187 з колекції Delight Ape