Плитка 120x280 TE004 MATTONE Kronos Terra Crea з колекції Terra Crea Kronos
Kronos

Керамічна плитка Плитка 120x280 TE004 MATTONE Kronos Terra Crea з колекції Terra Crea Kronos виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120x280 TE004 MATTONE Kronos Terra Crea найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 280см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1019 Сіро-бежевий Pantone 7530. |
Плитка 120x280 TE004 MATTONE Kronos Terra Crea з колекції Terra Crea Kronos може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120x280 TE004 Меттан Кронос Таррєй Креей з колекції Таррєй Креей Кронос", на неправильно прочитаном як "Плитка 120x280 TE004 Маттоне Кронос Терра Среа з колекції Терра Среа Кронос". Виробник цієї плитки Kronos може бути помилково написаний як Kronos, Кронос, Кронос і навіть як Лкщтщі, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 120 × 280 см |
| Вага | 47.4 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Kronos |
| Серія | Terra Crea |
| Колекція | Terra Crea Kronos |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3.36 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 3.36м.кв.(1шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | TE004 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,33,71) HEX: #b59779 RGB: 181, 151, 121 | RAL Design: 070 60 20 Dark Blond (Темний Блонд)RAL Classic: 1019 Сіро-бежевийPantone: 7530 7530 | |
| hsv(30,31,76) HEX: #c2a486 RGB: 194, 164, 134 | RAL Design: 075 70 20 Light Pumpkin Brown (Світло-Коричнева Гарбуз)RAL Classic: 1001 БежовийPantone: 407 407 | |
| hsv(15,36,65) HEX: #a6796a RGB: 166, 121, 106 | RAL Design: 050 60 20 Caramel Brown (Карамельно-Коричневий)RAL Classic: 3012 Біжево-червонийPantone: 4995 4995 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 120x280 TE004 MATTONE Kronos Terra Crea з колекції Terra Crea Kronos