

Керамічна плитка Плитка 120x260 Nuances Fiamma Sq.6 Mm - Nuances - NU11XMA з колекції Nuances Impronta виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120x260 Nuances Fiamma Sq.6 Mm - Nuances - NU11XMA найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 260см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8024 Біжево-коричневий Pantone 7532. |
Плитка 120x260 Nuances Fiamma Sq.6 Mm - Nuances - NU11XMA з колекції Nuances Impronta може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120x260 Н'юенсс Фіаммєй Ск.6 Мм Н'юенсс NU11XMA з колекції Н'юенсс Імпрантєй", на неправильно прочитаном як "Плитка 120x260 Нуанцес Фіамма Скь.6 Мм Нуанцес NU11XMA з колекції Нуанцес Імпронта". Виробник цієї плитки Impronta може бути помилково написаний як Impronta, Impront, Імпрантєй, Імпронта і навіть як Шьзкщтеф, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 120 × 260 см |
| Вага | 46.8 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Impronta |
| Серія | Nuances |
| Колекція | Nuances Impronta |
| У палеті м.кв. | 51,84 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3,12 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 3,12м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Протиковзка |
| Артикул виробника | NU11XMA |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | коричнево-сірий |
| hsv(30,50,47) HEX: #785a3c RGB: 120, 90, 60 | RAL Design: 070 40 20 Huckleberry Brown (Коричнева Горобина Глоговина)RAL Classic: 8024 Біжево-коричневийPantone: 7532 7532 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















5 reviews for Плитка 120x260 Nuances Fiamma Sq.6 Mm - Nuances - NU11XMA з колекції Nuances Impronta