

Керамічна плитка Плитка 120x260 Nero Marquina-Nero Marquina-A036996 з колекції Nero Marquina Ape виробництва Іспанія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120x260 Nero Marquina-Nero Marquina-A036996 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 260см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 9005 Чорний бурштин. |
Плитка 120x260 Nero Marquina-Nero Marquina-A036996 з колекції Nero Marquina Ape може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120x260 Наро Марквінєй Наро Марквінєй A036996 з колекції Наро Марквінєй Еп", на неправильно прочитаном як "Плитка 120x260 Неро Маркьуіна Неро Маркьуіна A036996 з колекції Неро Маркьуіна Апе". Виробник цієї плитки Ape може бути помилково написаний як Ape, Ap, Еп, Апе і навіть як Фзу, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Прямокутник |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 120 × 260 см |
| Вага | 52.5 кг |
| Країна | Іспанія |
| Бренд | Ape |
| Серія | Nero Marquina |
| Колекція | Nero Marquina Ape |
| У палеті м.кв. | 34,56 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 3,12 |
| Товщина | 5,6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 3,12м.кв. (1 шт) |
| Штук в упаковці | 1 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | A036996 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,6) HEX: #0f0f0f RGB: 15, 15, 15 | RAL Design:Немає відповідності RAL Classic: 9005 Чорний бурштинPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63





5 reviews for Плитка 120x260 Nero Marquina-Nero Marquina-A036996 з колекції Nero Marquina Ape