Плитка 120x120 Y13400101 Bazalt Steuler Hygge з колекції Hygge Steuler
Steuler

Керамічна плитка Плитка 120x120 Y13400101 Bazalt Steuler Hygge з колекції Hygge Steuler виробництва Німеччина хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120x120 Y13400101 Bazalt Steuler Hygge найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 8019 Сіро-коричневий Pantone 8100. |
Плитка 120x120 Y13400101 Bazalt Steuler Hygge з колекції Hygge Steuler може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120x120 Y13400101 Безолт Стулар Хйгдж з колекції Хйгдж Стулар", на неправильно прочитаном як "Плитка 120x120 Y13400101 Базалт Стеулер Хюгге з колекції Хюгге Стеулер". Виробник цієї плитки Steuler може бути помилково написаний як Steuler, Стулар, Стеулер і навіть як Іеугдук, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 39.8 кг |
| Країна | Німеччина |
| Бренд | Steuler |
| Серія | Hygge |
| Колекція | Hygge Steuler |
| У палеті м.кв. | 69.124 |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.8802 |
| Товщина | 6 мм |
| Варіабельність | V2 |
| Пакувальна норма | 2.8802м.кв.(2шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Артикул виробника | Y13400101 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Протиковзка обробка | R10 |
| Колір | сірий |
| hsv(0,14,41) HEX: #695a5a RGB: 105, 90, 90 | RAL Design: 020 40 05 Greyish Brown (Сіро-коричневий)RAL Classic: 8019 Сіро-коричневийPantone: 8100 8100 | |
| hsv(0,0,41) HEX: #696969 RGB: 105, 105, 105 | RAL Design: 000 45 00 Architecture Grey (Архітектурний Сірий)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone: 535 535 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 120x120 Y13400101 Bazalt Steuler Hygge з колекції Hygge Steuler