

Керамічна плитка Плитка 120x120 Tenebrae Crystal Rett. - Lineae - 40362 з колекції Lineae Polis виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120x120 Tenebrae Crystal Rett. - Lineae - 40362 найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7037 Пильно-сірий. |
Плитка 120x120 Tenebrae Crystal Rett. - Lineae - 40362 з колекції Lineae Polis може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120x120 Тенебрі Крйстел Ретт. Лінеі 40362 з колекції Лінеі Поліс", на неправильно прочитаном як "Плитка 120x120 Тенебрае Срюстал Ретт. Лінеае 40362 з колекції Лінеае Поліс". Виробник цієї плитки Polis може бути помилково написаний як Polis, Поліс, Поліс і навіть як Зщдші, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 66.55 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Polis |
| Серія | Lineae |
| Колекція | Lineae Polis |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2,88 |
| Товщина | 10 мм |
| Варіабельність | V3 |
| Пакувальна норма | 2,88м.кв. (2 шт) |
| Штук в упаковці | 2 |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Неглазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | 40362 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| hsv(0,0,18) HEX: #2e2e2e RGB: 46, 46, 46 | RAL Design: 000 20 00 Slate Black (Чорний Сланець)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,12) HEX: #1f1f1f RGB: 31, 31, 31 | RAL Design: 000 15 00 Ink Black (Чорнильно-Чорний)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності | |
| hsv(0,0,24) HEX: #3d3d3d RGB: 61, 61, 61 | RAL Design: 000 25 00 Onyx Black (Чорний Онікс)RAL Classic: 7037 Пильно-сірийPantone:Немає відповідності |


(097)969-99-79
(050)828-97-63

















3 reviews for Плитка 120x120 Tenebrae Crystal Rett. - Lineae - 40362 з колекції Lineae Polis