Плитка 120x120 J91091 MuralesLeLastre Grey Rett Lapp Rondine Murales Le Lastre з колекції Murales Le Lastre Rondine



Керамічна плитка Плитка 120x120 J91091 MuralesLeLastre Grey Rett Lapp Rondine Murales Le Lastre з колекції Murales Le Lastre Rondine виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120x120 J91091 MuralesLeLastre Grey Rett Lapp Rondine Murales Le Lastre найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 7032 Галечний сірий Pantone 5435. |
Плитка 120x120 J91091 MuralesLeLastreGreyRettLapp Rondine Murales Le Lastre з колекції Murales Le Lastre Rondine може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120x120 J91091 Мєролс Л Лестр Грей Ретт Лепп Ранін Мєролс Л Лестр з колекції Мєролс Л Лестр Ранін", на неправильно прочитаном як "Плитка 120x120 J91091 Муралес Ле Ластре Греі Ретт Лапп Рондіне Муралес Ле Ластре з колекції Муралес Ле Ластре Рондіне". Виробник цієї плитки Rondine може бути помилково написаний як Rondine, Rondin, Ранін, Рондіне і навіть як Кщтвшту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 41.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Rondine |
| Серія | Murales Le Lastre |
| Колекція | Murales Le Lastre Rondine |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.88 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 2.88м.кв.(2шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Полірована |
| Артикул виробника | J91091 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| Колір | сірий |
| hsv(60,8,76) HEX: #c2c2b2 RGB: 194, 194, 178 | RAL Design: 110 80 10 Spring Grey (Сіра Весна)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5435 5435 | |
| hsv(60,8,71) HEX: #b5b5a7 RGB: 181, 181, 167 | RAL Design: 100 70 05 Smoky White (Димчастий Білий)RAL Classic: 7032 Галечний сірийPantone: 5507 5507 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















5 reviews for Плитка 120x120 J91091 MuralesLeLastre Grey Rett Lapp Rondine Murales Le Lastre з колекції Murales Le Lastre Rondine