Плитка 120x120 J90922 CanovaLeLastre Limestone Rett Rondine Canova Le Lastre з колекції Canova Le Lastre Rondine



Керамічна плитка Плитка 120x120 J90922 CanovaLeLastre Limestone Rett Rondine Canova Le Lastre з колекції Canova Le Lastre Rondine виробництва Італія хороший вибір для покупки плитки у Києві. В салоні PLITKA.EU на Проспекті Перемоги 20, на плитку Плитка 120x120 J90922 CanovaLeLastre Limestone Rett Rondine Canova Le Lastre найкраща ціна, безкоштовний 3D дизайн та гарантія. Ширина плитки дорівнює 120см і довжина плитки дорівнює 120см. Найближчий до основного кольору плитки RAL Classic 1015 Світла слонова кістка Pantone 5315. |
Плитка 120x120 J90922 CanovaLeLastreLimestoneRett Rondine Canova Le Lastre з колекції Canova Le Lastre Rondine може бути прочитано англійською мовою як "Плитка 120x120 J90922 Кейновєй Л Лестр Ліместан Ретт Ранін Кейновєй Л Лестр з колекції Кейновєй Л Лестр Ранін", на неправильно прочитаном як "Плитка 120x120 J90922 Канова Ле Ластре Ліместоне Ретт Рондіне Канова Ле Ластре з колекції Канова Ле Ластре Рондіне". Виробник цієї плитки Rondine може бути помилково написаний як Rondine, Rondin, Ранін, Рондіне і навіть як Кщтвшту, А саме слово плитка на неправильній розкладці виглядає як GKBNRF. |
| Форма | Квадрат |
| Тонкий керамограніт | Да |
| Розмір | 120 × 120 см |
| Вага | 41.7 кг |
| Країна | Італія |
| Бренд | Rondine |
| Серія | Canova Le Lastre |
| Колекція | Canova Le Lastre Rondine |
| Од.вимірювання | м.кв. |
| Площа в упаковці | 2.88 |
| Товщина | 6 мм |
| Пакувальна норма | 2.88м.кв.(2шт) |
| Призначення | Стіна та підлога |
| Матеріал | Глазурований керамограніт |
| Поверхня | Матова |
| Артикул виробника | J90922 |
| Ректифікація краю | Так |
| Вид | Плитка |
| Морозостійкість | так |
| hsv(30,14,82) HEX: #d1c2b4 RGB: 209, 194, 180 | RAL Design: 070 80 10 Flax Beige (Бежовий Льон)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 | |
| hsv(30,13,88) HEX: #e0d2c3 RGB: 224, 210, 195 | RAL Design: 070 85 05 Almond Beige (Бежове Ядро Мигдалю)RAL Classic: 1015 Світла слонова кісткаPantone: 5315 5315 |


(097)969-99-79
(050)828-97-63
















3 reviews for Плитка 120x120 J90922 CanovaLeLastre Limestone Rett Rondine Canova Le Lastre з колекції Canova Le Lastre Rondine